«Це було досконало»: Українці підкорили американське шоу талантів (відео)

1 год назад 0

Українські танцівники отримали "Так" від усіх членів журі 13-го сезону американського талант-шоу America's Got Talent.

Пройшли до наступного етапу конкурсу. Номер вийшов в ефірі американського телеканалу напередодні. Про це передає gazeta.ua.

Номер українських учасників має назву The Escape — "Втеча". Автором виступу і його головним героєм став член журі українського конкурсу "Танцюють всі!", режисер-постановник "Х-фактор" Костянтин Томільченко. Раніше він ставив номери для проектів СТБ, а також для представників України на Євробаченні Джамали ы Melovin`a.

За сюжетом, герой потрапляє в віртуальну реальність. Подорож спочатку здається веселою прогулянкою, але скоро перетворюється в динамічну гонку на виживання. Герой долає безліч перешкод в пошуках порятунку.

"Номер виник як творчий експеримент. Зацікавило, що буде, якщо ми створимо танець в 3D-просторі, де виконавці зможуть переміщатися не тільки на сцені, а й над нею. Фактично вільно "літати" перед глядачами. Після декількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, але й може виглядати по-справжньому захоплююче", — розповів Томільченко.

"Це одне з найбільш неймовірних виступів, що я коли-небудь бачила. Мені дуже-дуже сподобалося!" — сказала супермодель і член журі конкурсу Хайді Клум.

"Цікаво бачити речі, які ми насправді ніколи раніше не бачили. Це як подорож у майбутнє. Це було досконало", — сказав продюсер шоу і один з журі Саймон Коуелл.

"В Америці є таланти" — телепроект на телеканалі NBC. Існує з 2006-го. Це шоу талантів, в якому виступають співаки, танцюристи, фокусники, клоуни. Головний приз — $ 1 млн.