ХДУ запрошує на виставку «Чорнянка Futurum-2017»

2 года назад 0

У холі головного корпусу Херсонського державного університету відкрилася  пересувна виставка «Чорнянка Futurum-2017». Серед експозиції творів молодих художників України представлені роботи студентів факультету культури і мистецтв нашого навчального закладу. 

                   

Під час урочистого відкриття слова привітань пролунали від в.о.ректора ХДУ Наталії Тюхтенко, декана факультету культури і мистецтв Миколи Левченка, завідувача кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Володимира Чуприни та організатора проекту, керівника «Агентства регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» Павла Ярмія.

Нагадаємо, що з 14 по 20 травня відбулися пленери та творчі сесії молодих художників Донбасу, Південної та Західної України. Створені в межах проекту твори були представлені на ІV Таврійському туристичному конгресі у травні 2017 року.

Варто зазначити, що проект став знаковим не тільки для Півдня України, але й для всього художнього загалу. Основна мета проекту – створити умови для самовираження, розвитку і культурного обміну між молоддю Херсонщини та заходу і сходу нашої країни.

Одним із партнерів проекту виступив Херсонський державний університет. І завдяки цій пересувній виставці роботи наших студентів мали змогу бачити не лише у стінах рідного вишу, але і у різних куточках України.

По завершенню фінального конкурсу-виставки робіт «Чорнянка Futurum-2017» її учасники написали власний «Маніфест» – своєрідну самоідентифікацію творців у контексті сучасних реалій на Україні та визначення шляхів виходу з цієї ситуації.

Наразі виставка  «Чорнянка Futurum-2017»  триває в холі головного корпусу Херсонського державного університету. Тож до 29 грудня всі охочі можуть долучитися до перегляду робіт талановитих художників України.

 

Фото: прес-центру ХДУ