Кількість мільйонерів Херсонщини збільшилася

9 месяцев назад 0

На Херсонщині фіскали нарахували аж 11 офіційних мільйонерів.

Як повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Херсонській області Олена Грищук, за перші два місяці деклараційної кампанії, на Херсонщині зафіксовано 11 громадян, які прозвітували про отримання у минулому році доходів у розмірі більш як 1 мільйон гривень. У відповідному періоді 2017 року налічувалося 6 таких громадян.

Загалом у податкових деклараціях про майновий стан і доходи офіційні мільйонери повідомили про майже 128 мільйонів гривень прибутків, отриманих у 2017 році. З таких доходів їм доведеться сплатити до бюджету майже 2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 197 тисяч гривень військового збору.

Свої понадмільйонні статки 2 декларанта отримали від здійснення операцій з продажу нерухомого або рухомого майна, також 2 – від надання майна в оренду, 1 – від заробітної плати, а решта – від інших видів доходів.

Варто зазначити, що переважна більшість мільйонерів знаходяться у Херсоні – 10 осіб і один – у Скадовському районі.

Нагадаємо, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, триватиме до 2 травня 2018 року. Отримати консультації щодо порядку заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи можна в органах фіскальної служби за місцем реєстрації громадянина.

Прес-служба Головного управління  ДФС у Херсонській області