Відсьогодні в Херсоні почала діяти програма лояльності від Водоканалу

1 год назад 0

З 1 квітня по 1 травня 2018 року, всі херсонці, які самовільно підключились до мереж водопроводу та каналізації і не оформлені в Водоканалі, як абоненти, можуть звернулись у Водоканал для узаконення нелегального підключення.  Штрафні санкції та стягнення   застосовуватись не будуть!

Усі охочі узаконити підключення своїх будинків до мереж водопостачання та водовідведення МКП “ВУВКГ міста Херсона” можуть звернутись за адресою пл.ім.Ю.Тутушкіна, 9 до технічного відділу (каб.№10) для отримання технічних умов та розробки проекта на підключення до водопровідних чи каналізаційних мереж та абонентного відділу (каб.№ 8, №11) для складання договору.

При собі мати оригінали (для порівняння) та копії наступних документів:

—        паспорт власника житлового будинку;

—        план земельної ділянки (для приватного сектору);

—        відомості про кількість проживаючих (будинкова книга або довідка житлової організації);

—        документ, що підтверджує право власності на квартиру або земельну ділянку.

 Оформлення документів складе:

Оформлення технічних умов: на підключення води — 248,40 грн.; на підключення каналізації – 249,00 грн.; на воду і каналізацію разом – 456,80 грн.

Розробка проекту: 2000 – 2500 грн.

Для довідки.   В результаті акції лояльності, яка відбулась у лютому-березні 2016 року до  Херсонського Водоканалу, з метою повернення у правове поле відносин звернулось,  28 абонентів  з Житлоселища, Центру міста,   Шуменського МКР та у Східного селища,   які охоче пішли на вигідні умови «амністії».

Нагадуємо, що згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затвердженими Наказом Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 №190 та зареєстрованими Міністерством юстиції України 07.10.2008 №936 / 15627 неоформлене в Водоканалі приєднання до систем водопостачання та водовідведення, яке виконано без проекту, узгодженого з Водоканалом, є самовільним і підлягає відключенню від мережі без попереднього письмового повідомлення. Витрати, пов'язані з відключенням і можливою ліквідацією самовільного підключення, оплачуються його власником.

Оплата в період самовільного користування розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м / сек і дією її повним перерізом протягом 24 годин на добу за місяць.

Неважко розрахувати, що при виявленні незаконного підключення до мереж працівниками Водоканалу, нарахування за самовільне користування водою та каналізацією складе16 405, 80 грн. (при діаметрі водопровідного вводу 15 мм).

Джерело