За рік херсонці поповнили Держбюджет на 2,6 мільярдів

2 года назад 0

На підсумковій прес-конференції за участі начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ігора Клима , повідомили про результати роботи за поточний рік.

Станом на 27.12.2017 платники податків Херсонщини перерахували рекордну суму податкових платежів до Державного бюджету України, а саме 2,6 млрд. гривень. Це майже на 0,6 млрд. грн.. перевищує показник січня — грудня 2016 року. Вже сьогодні виконані та перевиконані річні показники з надходжень по окремих податках, зокрема це стосується податку на прибуток підприємств (127 відс.), акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (136 відс.) та єдиного соціального внеску (115 відсотків).

Починаючи з 1 квітня 2017 року успішно працює система автоматичного відшкодування ПДВ. З січня по грудень 2017 року до реєстру відшкодування ПДВ включено 339 заяв на загальну суму 668 млн. гривень.

Протягом року платникам відшкодовано на розрахунковий рахунок 690 млн. грн., для порівняння 316 млн. грн. — у минулому 2016 році.

Відомо, що з 01 січня п.р. скасовано пільговий режим оподаткування для сільгосптоваровиробників. Водночас, запроваджено новий метод стимулювання галузі — за умови сплати податку на додану вартість до бюджету сільгосптоваровиробники  мають право на отримання дотації.

Так протягом квітня — грудня п.р. 47 підприємств Херсонської області отримали бюджетну дотацію для розвитку та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у сумі 59,8 млн. гривень.

Начальник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим висловив щирі слова вдячності всім платникам податків Херсонщини, які активно приймали участь у наповнені бюджетів усіх рівнів протягом 2017 року.