Де на Херсонщині сьогодні вимкнуть світло

2 года назад 0

Список населених пунктів та вулиць Херсонщини, де сьогодні планово вимкнуть світло.

Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [431]: Догмаровка . Новопетрівка Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова то 09.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [КТП — 162 та КТП — 165]: Соборний *40 років Жовтня*, Центральна *Петровського*, Свято — Покровська *40 років Жовтня*, Дружби народів *Червоноармійська*, Олiмпiйська , Шевченко, Футбольний, пров.Абрикосовий *Фрунзе*, Горіхова *Фрунзе*, Інтернаціональна, Пушкiна, Полева ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП — 56 Н.Сірогози]: КороткихІ, Поштова то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП — 57 Н.Сірогози]: Поштова то 13.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [691 та 692]: Озерна, Азовська, Виноградна, ДериглазоваГ, Нова, Садовa, Садовий приєдн. 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [691 та 692]: Комарова, Миру*Леніна*, КузнєцоваР, Сонячний, 50 років Перемоги, Набережна, Арабатська, Гагаріна, Морська, УкраїнкиЛ, Водна, Амбулаторна приєдн. 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф — 641. уч — ок от пс до ЗТП — 039]: Заправка Баранова ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [КТП — 110 Горностаевка]: Іванівського д.43 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [ТП — 198 Л — 2 Горностаевка]: Степова д.2 — 16, 18 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Маринське, Червоноармійське [276]: ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП — 110 Горностаевка]: Мира, Комсомольська ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли [КТП — 327 Каланчак]: Леніна д.8, Прикордонна д.4 — 10, 12, 14А, 16, Набережна Приеднання 07.30-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське, Надеждівка, Хрестівка [ПС 3510 Хрестівка]: КР 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП — 20]: Попова, Каланчацька, Дружби, Меліораторів КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП — 381]: Кримська КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП — 707]: Сонячна, Меліораторів, Куліша, 50 років перемоги, Глінки КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червоний Яр [КТП — 3]: ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [РП — 1]: Миколи Букіна д.28а, 32а, 38, 42 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП — 48 Л — 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Грушевського д.22 — 22а, 24, 26 — 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 — 36а, 38, 40 — 99 КР 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП — 11 Л — 8]: Потьомкінська*МарксаК * д.42А Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП — 306 2Т Л — 15]: Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А — 6, Молочна балка*Бородіна* д.2 — 16, 18 — 18А, 21, 24 — 36, 38 — 50, Богуна Івана*Ілліча * д.15, 17, 19, 23, 25, 27, 29 — 31, 33, 40 — 43, 45 — 47, 49, 51, 53, 55, 57, Фонтанна д.16 — 18, 20, 22, 24, 26, 32 — 36, 42 — 52А, 56 — 58, 62 — 64, Робоча д.84, 86, 88, 199, Фестивальна д.112, Донцова Дмитра*Тельмана* д.1 — 3 Приєднання 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП — 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а — 1А, Ларіонова д.95а — 95Б, 101 — 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 — 3, 5 — 5з ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП — 333 1Т Л — 16]: Пилипа Орлика*Січня9* д.10, 14 — 16, Театральна*Горького* д.1 — 6, 10А, 12, 14 — 14А Приєднання 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП — 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 — а — 2, 2 — а ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП — 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 — 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП — 349 Л — 1]: Першетравнева ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф643 уч — ок ЗТП — 046 — 047 та ЗТП — 011, ЗТП — 018 А, ЗТП — 047]: Відродження *Петровського*, Дружби народів *Махарадзе*, Міська *Червоноармійська*, Миру, Московський, Вокзальна *Володарського*, Медичний *Червоноармійський*, Центральна *Ленiна*, Соборна *Воровського*, Морська Ульянова Д 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо — Калинівка [КТП — 205]: Лісна, Миру, УкраїнкиЛ, Самойлова приєднання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Приозерне, Стрiлкове, Щасливцеве [ПС 3510 Генгорка, Щасливцеве, Стрелкове ]: кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП — 258 Л — 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 809 1Т, 2Т]: Фонтанна д.19:1, 19:2 — 19:3 ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Кірово [КТП — 446 Берислав]: Травня1 д.31 — 33, 36 — 41, 45, 47, 60 — 64, 70, 76 — 80, Білоруська, Степова д.39 — 60 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ЗТП — 106 Берислав]: Херсонська, Гардемана д.69, 72, Південна, 1 — го Травня д.14, Сонячна д.1 — 5, 7 — 16, Комарова технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ЗТП — 147 Берислав]: 1 — го Травня д.12, 16 — 20А, Дружби, Гардемана д.1 — 7, 11 — 26, 29 — 67, 70 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП — 351 Л — 2 Берислав]: Бериславська д.2 — 8, 20 — 34, Пушкіна д.24 — 30 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП — 510 Л — 2]: Миру, Олімпійська РМ 08.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [ПС — 3510 кВ Архангельська 1Т]: Суворова д.35, 37, 41 — 43 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Блакитне [ПС — 3510 кВ Архангельська 1Т]: Залізнична капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ПС — 3510 кВ Архангельська 1Т]: Пушкіна д.54, 56 — 73, Визволителів *Червоноармійська* д.148 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ПС — 3510 кВ Архангельська 1Т]: Перемоги д.76 — 95а капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС — 3510 кВ Архангельська 1Т]: Південа, Зарічна д.1 — 14, 17 — 31, Миру, Садова, Соловїна, Шаганка капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [ПС — 3510 кВ Архангельська 1Т]: Попова, Тихонова, Калініна капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ПС — 3510 кВ Архангельська 1Т]: Будьоного, Південа, Східна, Тараса Шевченка, Степова капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка, Загорянівка, Петрівка, Шкуринівка, [ПС 3510 Восточная 1Т]: ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Музиківка [ТП — 851 Л — 1, Л — 2 Білозерка]: Стадіонна д.8, Березня8 д.1А, 40років Перемоги д.1 — 64, Київська д.5, Мира д.17 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Олександрівка [573] [КТП — 797 Білозерка]0: Банний, Нова, Колгоспний, Молодіжна, Перемоги, Центральна*Комсомольська*, Степова, Робоча, Шевченко, Мельнична, Князєва д.4 — 99, Приозерна, Поперечна, ХарькоД д.3 — 67, 40 — 96, Шкільна, Садова, Гагаріна д.1 — 78 КР 07.30-16.3
Херсонське МВЕ Олександрівка [ТП — 634 Л — 1, Л — 2 Білозерка]: Миру*Леніна*, Гомана д.3 — 6, 8 — 28, Кооперативна, Гагаріна д.45 — 66, Князєва д.39, ХарькоД д.39 — 53, 58 — 82Спортивний д.3, 4, 6, Лиманська ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Понятівка [КТП — 447 Білозерка]: Набережна д.1 — 16, Кооперативна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Східне [ПС 3510 Восточная 1Т]: Молодіжна, Ювілейна д.1 — 12, Південна, Русова Балка, Східна, Українська*Жовтнева*, Будівельників, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.3 — 25 ТО 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка [1814]: Кобзаря *Радянська*, Коротка, Молодіжна *Комунарів* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна*Комсомольська* д.1 — 77, 78 — 112А, Дніпровська, Дружби*Радянська* д.1 — 97, Жовтнева д.1 — 96, 99 — 106, 108 — 115, 116 — 130, Квіткова, Квітневий, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 — 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна*Леніна* д.1 — 91, .42, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП — 90 РОГАЧИК]: Невського д.2, 10, 12, 18, 36 — 62 технічне обслуговування 07.30-12.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП — 147 Л — 1]: Дружби д.36 — 53, Кооперативна д.64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 Реконструкція і модернізація 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП — 9 РОГАЧИК]: Корбута д.2 — 41, 43, 45, 49 технічне обслуговування 13.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП — 147 Л — 2]: Кірова провулок д.21 — 27, Кооперативна д.71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 — 124, Паркова Реконструкція і модернізація 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП — 199 РОГАЧИК]: Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 — 67, 40 років Перемоги д.0 — 59 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [ТП — 444 Л — 1]: Козацька д.52, Чорноморська д.34, 44 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петропавлівка *Комсомольське* [1814]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП — 115]: Белінського, Айвазовськогод.71, 74, Берегова д.37 — 39, Декабристів, КосмодемянськоїЗ д.55, 57, 72 — 76, Кутузова, Невського д.1 — 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 ТО 13.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП — 30]: Європейськад.22, МиколиКулішад.43, Золіна д.175, 177, Осетрова д.90, УкраїнкиЛ д.25, 46 — 58, 417Стрілецькоїдівізії д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 37 — 47, 49, 51 — 53, 55, 57, 59, 61, Мічуріна д.25А, 27 — 27А, 29, 31 — 50, Фоміна д.29 ТО 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП — 18 Л — 3 Каланчак]:З. Космодемянської д.3, Горького д.2, 4, 6 — 59, Дніпровського д.4 — 4А, 8, 10 Т.О. 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [НС — 6 по Р — 1 — 1 1Т]: Мічуріна, Гагаріна, Чкалова, Шевченка, Житомирська ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП — 212 Л — 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л — 2]: Колгоспна д.12, 14 — 20Б, Леніна д.31, 54, 59 — 71, Червоноармійська д.47, Шевченка д.5, Мелітопольська д.10, 12, 18, 3 Плановые работы 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП — 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП — 36 Л — 1 Воронцовка]: Вершинна д.51 — 85, Набережна д.1 — 26, Карєрна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП — 36 Л — 2 Воронцовка]: Вершинна д.38, 40 — 50 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ПС 3510 Подокалинівка 2Т], [ЗТП — 212], [КТП — 438]: Східна, Садова, Центральна, Полтавська, Вінницька ХмельницькогоБ, Фермерська, Гагаріна, Західна, Казацька, СущаП, Молодіжна, Північна, Південна, Львівська, Олешківська, Кооперативна, Центральна *то*, ТР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП — 844 Л — 2]: Українська*Радянська* д.43 ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП — 781]: Павлівська, Лермонтова, Ларіонова, Українська, Центральна, Таврійська, Соборна, Покровська кр 07:30-16:30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП — 864 Л — 2]: Молодіжна д.3, 8, 10 ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП — 433], [КТП — 55 А], [КТП — 589], [КТП — 727], [КТП — 9] 08.30 — 16.30: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова *кр*, Подо — Калинівка [КТП — 204], [ПС 3510 Подокалинівка 2Т]0: Миру, Лісна, Центральна, Вишнева, Жовтнева, Миру, Молодіжний, Островського, Польова, Самойлова, Свободи пров, Соняшна, Степова, Східна, Труда, УкраїнкиЛ, Хліборобів, Шкільна *ТР*, то 08.30-16.3
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 29]: Артилерійська, Перекопська д.14 — 18, 24 — 28, Фабрична д.9, 39 — 40, 40А — 49, Офіцерська *Шмідта* д.37 — 51, 53 — 56, 58 — 62, Тягинська*БєдногоД* д.2 — 62, Азовський, Айвазовського д.8, 12, Артилерійський, Шмідта *Старшинський* д.2, Кременчуцька д.38 — 44, 46 — 61А, Тарана *Медова* д.35 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 514 1Т, 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.31, 33, 37 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 585]: 40років Жовтня д.157, Миру д.15, 17 — 19 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 760 1Т, 2Т]: Дорофєєва д.13А, 20, 24, 24а, 25А, 26, Шенгелія д.2 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 761 2Т]: ПатонаЄ д.17 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 762 1Т, 2Т]: Дорофєєва д.12 — 12А, 14 — 16, 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 763 2Т]: ПатонаЄ д.13 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 764 1Т, 2Т]: Дорофєєва д.4А — 6, 8 — 10 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 766 1Т, 2Т]: ПатонаЄ д.5 — 5А, 7 — 9 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 770 1Т, 2Т]: Шенгелія д.6, 8 , ПатонаЄ д.17А, ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП — 427 Л — 1, Л — 2]: Садова, Будівельників Т.О. 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП — 910 1Т]: Шенгелія д.4, Дорофєєва д.20А ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП — 20 Л — 1, Л — 2, Л — 3]: Попова, Меліораторів *Жовтнева*, Дружби, Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП — 406 2Т Л — 1]: Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.87, 91, Гмирьова д.20, 29, Нижня*УльяноваД* д.2 — 24, Олександрівська*Червонопрапорна* д.3, 9, 11, 15, 17, 21, 23, Філатова д.7 — 12, 13 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП — 429 Л — 4]: Урицького *Дмитра Марковича* д.39 — 59, Текстильна11 д.2 — 19А, 21А, Текстильна10 д.1 — 13А, 16 ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новосеменівка [КТП — 170]: Леніна, Миколаївська, Чапаєва ТО 08.00-12.00
Херсонське МВЕ Берегове, Янтарне [776]: РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Велетенське [776]: Канальна, Набережна, МамкіноїШ д.13а, Пушкіна РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Дніпровське [КТП — 52, КТП — 66, КТП — 73 Білозерка]: Будівельників, Янтарна д.3, 5, 7, 9, 11, 26 — 56, Горіхова, Молодіжна д.2 — 21, Степова, Спортивна, Радгоспна д.1 — 48, Білозерське д.1, 3, 7А, Золотухіна, Вишнева, Виноградна д.27 — 66, Садова, Центральна д.3 — 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37 — 37А, Набережна д.2, 6, 8 — 10, 12, 14 — 32А РМ 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [1303]: УкраїнкиЛ, Залізнична, Миру, Гагаріна, Шевченка, МарксаК, Шкільна, Садова, Леніна, Дзержинського, Калініна, Садовий, Свердлова, Суворова, Нафтобазівський, Каховська, Щорса, Торгова, Привокзальна, Комарова, Горького технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1303]: Грибоєдова, Піонерська д.67, 69, 71, 73 — 101, Лісна, Річна д.5, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 — 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 — 228, Котовського, Набережна, Чкалова д.38, 40, 42, 44 — 55 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП — 7 Олександрівка]: ХмельницькогоБ д.20 — 20А, 22 — 24, 26, 28 — 35, Заводська д.3, 5, 13 — 13Б, 15, Суворова д.19, НасальськогоС д.7А технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [1303]: Красна д.54 технічне обслуговування 08.30-16.30