На Херсонщині затримали крадія алюмінієвого дроту

2 года назад 0

Сьогодні вранці, 27 грудня працівники Новокаховського КП «Муніципальна охорона» спільно з поліцією затримали крадія металу.

Інцидент трапився неподалік від  міського водоканалу. Саме там двох підозрілих чоловіків, які тягли через лісосмугу довгий кабель і несли з собою сокиру та інше приладдя,  побачив  заступник директора КП «Міський водоканал» Віктор Замковий. Не розмірковуючи, він зателефонував за черговим номером муніципальної охорони і попрохав  перевірити даний факт.

Зловмисники дійсно викрали цей кабель і тягли «трофей», майже непомітно, можна сказати. Та як тільки  на горизонті з’явилися охоронці, один з «героїв», молодого віку, чкурнув щосили, а інший, літня людина, тікати не став, оскільки одразу зрозумів – марно.

На місце одразу викликали поліцію, якій і належить з’ясувати усі обставини та деталі крадіжки.

Працівники КП «Муніципальна охорона» дякують небайдужим  новокаховчанам  за пильність та відповідальність і нагадують номери телефонів, за якими можна звертатися за  допомогою: 0509975211, 0678536575.

Також зазначимо: не бійтеся звернутися, коли бачите щось підозріле, нехай краще це буде зайвою перевіркою. Проте, як зазначає керівник підприємства Антон Чурсинов, є й такі жителі, які часом дзвонять працівникам просто поспілкуватися, запитати, наприклад, чи вірять охоронці у Бога. Тож, як говорять – міра у всьому. Будьте пильними та обережними!

Фото: Горячий Новокаховский. Новая Каховка Online