Поліцейські вилучили сильнодіючі нарковмісні медичні препарати та кастет у жителя Нижньосірогозького району

9 месяцев назад 0

Працівникам Нижньосірогозького відділення поліції надійшла інформація, що один з місцевих жителів зберігає в своєму домоволодінні сильнодіючі медичні препарати. Інформація знайшла своє підтвердження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Під час санкціонованого обшуку в будинку 49-річного чоловіка поліцейські виявили майже 60 ампул із сильнодіючими нарковмісними лікарськими засобами: трамадолом та димедролом. Також в кімнаті правоохоронці виявили кастет.

За словами чоловіка, медичні препарати належать його матері, яка була важко хвора і померла рік тому. Рецепти на ліки чоловік пред’явити не зміг. Про походження кастету теж нічого не пояснив.

Вилучені препарати та кастет направлені на експертизу. Походження, спосіб придбання та мета зберігання сильнодіючих медичних препаратів буде встановлена в процесі досудового розслідування в рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» (карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк).