У Херсоні затримано подружжя, що продавало наркотики

1 год назад 0

Зловмисники приймали замовлення по телефону. Після клієнти приходили до будинку, де їм видавали товар та отримували за нього гроші.   

Для документування злочинної діяльності групи наркодилерів працівники управління протидії наркозлочинності провели комплекс оперативних заходів, передає відділ комунікації поліції Херсонської області.

«Під час санкціонованого обшуку в будинку зловмисників вилучені сім пакетів з курильними сумішами загальною вагою 2 кг, два пакети з канабісом загальною вагою 500 гр, сім пакетів типу «Zip-Lock» з курильними сумішами загальною вагою 7 гр, пакет типу «Zip-Lock» з реагентом загальною вагою 10 гр, пігулки «Метадону» та «Запіклону», — повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Цап.

Вилучено понад 23 тисячі гривень, отриманих наркодилерами від злочинної діяльності, комп’ютерна техніка та мобільні телефони для підтримання зв’язку з клієнтами. Також у будинку знайдено пістолет, перероблений для використання бойових набоїв, 28 патронів до нього та 7 патронів для мисливської зброї. 

Крім того, оперативники вилучили значну кількість нових пакетів «Zip-Lock», липку стрічку, фольгу та електроні ваги, які використовувалися для пакування наркотиків та їх подальшого збуту.  Усе вилучене направлено на експертизу.

Поліцейські встановлюють канали надходження наркотиків до фігурантів. Один із них затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).