Генічеські плавці — найкращі в області

11 березня відбувся відкритий чемпіонат Херсонської області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків у якому взяли участь найкращі спортсмени Херсонщини та Мелітополя. Загальна кількість учасників більше 80 спортсменів.На цих змаганнях спортсмени долали дистанції різної довжини: від 50 до 100 м брас, кроль, на спині, навіть була заявлена така дистанція як 100 м батерфляй, яку здолали наймужніші.

У Чемпіонаті взяли участь і спортсмени з Генічеської районної КДЮСШ (директор Носов О.І.): Остащук Данило, Панкратов Олександр, Прядко Максим, Пахоменков Олексій, Пахоменков Олександр, Меметов Рустем, Боровська Марія, Лозова Анастасія, Большакова Дар׳я, Іванова Ганна, Король Микола.

Наші спортсмени показали найкращі результати і здобули велику кількість медалей: 15 медалей за І місце, 8 медалей – за ІІ місце, 5 медалей – за ІІІ місце, ще наші плавці вибороли два 4 місця та одне 5 місце. Більшість учасників нашої команди мають по 3-4 нагороди,здобуті нелегкою працею.

Сьогодні учні Генічеської районної КДЮСШ у котрий раз довели, що гідні титулу найкращих плавців у області.