Голова Херсонської облради Владислав Мангер завітав до «дитячого будинку» з подарунками та перспективами

2 года назад 0

26 грудня голова обласної ради Владислав Мангер відвідав «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Херсонської обласної ради.«Невипадково напередодні новорічних та різдвяних свят ми завітали саме до цього закладу. Адже тут виховуються діти, доля до яких із самого дитинства не дуже прихильна: когось залишили напризволяще батьки, дехто сам покинув свою домівку через несприятливі умови, а інші – сироти. Як би там не було, але для таких дітей сімейні свята вкрай важливі. Звісно, ми не замінимо їм родину та батьків, але те, що вони в цьому світі не самі – показати мусимо» , – прокоментував свій візит до дитячого закладу Владислав Мангер.Наразі в Центрі виховуються 38 дітлахів різного віку. Призначення закладу: надати своїм вихованцям тимчасовий притулок для подальшого розподілення дітей чи до опікунів, чи у справжні сім’ї, які погодяться прийняти їх у себе.

Керівник «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Ганна Бикова подякувала Владиславу Мангеру і депутатам обласної ради за найкращий для дітей «новорічний подарунок» – нову газову котельню. Тепер і вихованці, і вихователі не ризикуватимуть змерзнути. Крім того, голова облради привіз подарунок від себе особисто – настільний теніс, проте зазначив:

«Ходячи територією, звернув увагу на те, що будівля місцями потребує термінового ремонту. Домовилися з Ганною Олексіївною так: вона офіційно звернеться до обласної ради – і ми з депутатами обов’язково допоможемо привести будівлю до ладу. Навряд чи хтось з обласних депутатів залишиться осторонь», – зазначив Мангер.