Херсонці вийдуть на акцію в підтримку Олега Сєнцова

1 год назад 0

Херсон долучиться до глобальної акції "#SaveOlegSentsov" на підтримку бранця Кремля, відомого кінорежисера Олега Сєнцова. 2 червня о 15:00 захід відбудеться на площі Свободи. Громадські активісти поіменно назвуть політв’язнів, яких незаконно утримують за гратами в Росії та окупованому Криму. Серед них митці, журналісти, правозахисники, студенти, кримські татари.

"Олегу Сенцову наразі дуже потрібно відчувати підтримку. Це важливо для нього, як і для будь-якої людини, яка втрапила в біду: знати, що ти не один, тебе підтримують. Для херсонців це важливо тим, що акція носить іще й просвітницький характер. Так сталось, що далеко не всі знають про ті проблеми, які зовсім поряд. На превеликий жаль. Тому моя задача, як громадського діяча та активіста, вести іще й просвітницьку діяльність", — коментує організаторка акції у Херсоні Євгенія Вірлич.

Вона також додала, що Міністр культури України Євген Нищук зі сцени херсонського театру пообіцяв створити вистави за п'єсами Олега Сєнцова.

"Культурна підтримка — це величезний внесок у зміцнення держави та припинення війни і окупації", — зазначила Вірлич.

На акції заборонена будь-яка символіка, окрім жовто-блакитного українського прапора.

Нагадаємо, что Олег Сєнцов 14 травня цього року оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх українських політичних в'язнів російськими окупантами.