Херсонські борчині завоювали три золоті та одну срібну медалі

5 лет назад 0

Спортсменки комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради – багаторазові володарки Кубку України з вільної боротьби.

Херсонські борчині здобули три золоті та одну срібні медалі у Кубку України з боротьби вільної серед жінок, який є визначальним у підведенні підсумків цьогорічного сезону. Змагання проходили з 29 по 30 листопада у Броварах.

Майстри спорту міжнародного класу Тетяна Ріжко та Алла Белінська завоювали «золото» у вагових категоріях до 62 кг та 68 кг відповідно. Майстер спорту України Ірина Пасічник виборола для своєї команди іще одну золоту нагороду у ваговій категорії до 76 кг. А Єлизавета Тіскарьова, поступившись у фінальній схватці, стала володаркою срібної медалі.

У командному заліку наші дівчата здобули друге місце та поповнили скарбничку Херсонської школи вищої спортивної майстерності та Херсонщини високими здобутками.

Також читайте: "На Херсонщині рятувальники вилучали автомобілі зі снігових заметів"