Херсонські футболісти стали призерами футбольного турніру у Миколаєві

1 год назад 0

У Миколаєві відбувся футбольний турнір до Дня Конституції України, в якому змагалися юні футболісти 2008 року народження. У змаганнях брали участь 16 команд з Одеси, Херсона, Миколаєва, Маріуполя, Кобеляк і Березанки. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Організатором турніру виступила СДЮСШОР «Торпедо» та СК «Зоря» за підтримки Державного підприємства науково-виробничого комплексу газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект».

З Херсонщини у футбольному турнірі взяли участь вихованці клубу «Стелс Херсон» та КДЮСШ «Освіта», останні з яких отримали перемогу й посіли перше місце серед дітей 2008 року народження.

Головний тренер футбольної команди КДЮСШ «Освіта» Олександр Любінський, коментуючи результати турніру, зазначив:

«З радістю погодилися на запрошення наших Миколаївських сусідів взяти участь у турнірі до Дня Конституції України і дуже раді тому, що наші хлопці закрили сезон яскравою перемогою. Будь-яка наша спортивна боротьба дружня, насамперед, й спрямована на мотивацію молодого покоління до найкращих перемог у майбутньому».

Результатом спортивної боротьби юних футболістів стали 4 забиті голи й перше місце у фіналі турнірі, приуроченого Дню Конституції України.