Херсонський веслувальник – бронзовий призер чемпіонату світу

4 серпня у м. Пітешті (Румунія) завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23-х років. Серед призерів є і херсонець.

Спортсмен змінного складу комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради (далі – ХШВСМ), майстер спорту України Олександр Зарубін у складі національної юніорської збірної виборов бронзову нагороду.

Херсонський веслувальник разом з вінничанами Олегом Петровим та Антоном Жовтюком, а також львів’янином Юрієм Зубом фінішували третіми на дистанції 500 м з результатом 1.29,188.

Окрім цього, спортсмен ХШВСМ Олександр Зайцев у складі молодіжного екіпажу на дистанції 500 м посів шосте місце. Це гарний результат для нашого спортсмена, який вперше виступає на міжнародній арені у висококонкурентному класі.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренера Сергія Кірсанова з вдалим виступом! Бажаємо успіхів і нових спортивних здобутків!

Довідка: Усього збірна України завоювала в Румунії 6 медалей (3 срібні, 3 бронзові), дві з яких в олімпійських видах.