Житель Каховського району засуджений на 7 років позбавлення волі за побиття до смерті знайомої

1 год назад 0

Злочин стався минулого року в одному з сіл Каховського району. Жінка прийшла провідати свою 30-річну сусідку, яка довгий час не виходила з дому та не відповідала на телефонні дзвінки. В будинку заявниця виявила тіло господарки з ознаками насильницької смерті. За висновком судово-медичної експертизи, смерть настала від розриву внутрішніх органів внаслідок нанесення ударів. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Працівники поліції встановили, що жінка мешкала сама і востаннє її бачили в компанії 57-річного чоловіка, який називав себе її коханим. За місцем проживання чоловік не з’являвся, поліцейські знайшли його в іншому населеному пункті. Він пояснив, що не хотів смерті жінки, а лише намагався змусити її співмешкати з ним.

Зі слів чоловіка, він довго домагався уваги від жінки, яка не відповідала йому взаємністю, але іноді погоджувалась провести разом вечір. На прохання жити у нього вона відмовляла. Чоловік пояснив, що не витримав постійних відмов і вирішив помститися. Після жорстокого побиття жінки він пішов, залишивши потерпілу лежати на підлозі і не викликавши «швидку». Зі слів судово-медичного експерта, жінка прожила ще кілька днів у муках, поки не померла. Якби їй була вчасно надана допомога, вона могла б вижити.

Було відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому йому злочині та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.