Каховські поліцейські не допустили розповсюдження на території району психотропів

1 год назад 0

Під час проведення заходів в рамках відпрацювання «Мак» працівники карного розшуку Каховського відділу поліції отримали інформацію про підозрілого незнайомця, який орендував будинок на околиці міста. Як з’ясувалося 47-річний чоловік облаштував в будинку лабораторію з виготовлення психотропних речовин. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Проведеними оперативними заходами поліцейські встановили, що наймачем будинку є неодноразовосудимий за наркозлочини мешканець м.Дніпро. В ході проведення санкціонованого обшуку в одній із кімнат працівники поліції виявили лабораторне обладнання тахімічніречовини, які застосовуються для виготовлення психотропної речовини «Альфа-пірролідін-валєрофенон» (сіль).

Як розповів начальник Каховського відділу поліції Олексій Войчек, зі слів підозрюваного, в Каховку він приїхав саме з метою налагодження виробництва та подальшого продажу забороненої речовини. В інтернет-мережі він замовив усе необхідне для виготовлення «солі» та на одному із форумів знайшов потенційних оптових покупців. За один кілограм психотропів правопорушник планував отримувати 20 тисяч гривень і вже встиг виготовити та реалізувати покупцям 200 грам.

Усе вилучене направлено на дослідження в експертно-криміналістичний центр. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.311 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів». Проводиться досудове розслідування.