Майже півмільярда гривень спрямували на соціальні потреби роботодавці Херсонщині

12 месяцев назад 0

За перші два місяці року роботодавці та підприємці таврійського краю відрахували до державних цільових фондів понад 499 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 115 млн. грн. або 30 відсотків.

Зростання відрахувань ЄСВ забезпечили суб’єкти господарювання усіх районів Херсонщини. Найвищий темп росту надходжень єдиного соціального внеску демонструють страхувальники, які перебувають на обліку в Каховському відділенні Новокаховської ОДПІ – понад 46 відсотків.

Варто зазначити, що найбільше коштів на соціальні потреби спрямували платники Херсонської ОДПІ – понад 345 млн. грн. або 69% від надходжень ЄСВ по області. А роботодавці та бізнесмени Херсона сплатили понад 250 млн. грн., що складає рівно половину відрахувань ЄСВ на Херсонщині.

Нагадаємо, що лише легальне працевлаштування та вчасна сплата єдиного соціального внеску є запорукою соціального захисту громадян та гідного забезпечення пенсійними виплатами у майбутньому.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області