На Херсонщині черговий сплеск «податкового» телефонного шахрайства

1 год назад 0

Сьогодні в.о. начальника управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області Сергій Фролов повідомив про черговий сплеск «податкових» телефонних шахраїв.

Злочинці, як і раніше, діють за відпрацьованою схемою. Цього разу представникам бізнесу Херсонщини телефонують особи, які представляються керівництвом Скадовського відділення Херсонської ОДПІ, та вимагають перерахувати грошові кошти за уникнення проведення перевірок підприємницької діяльності. 

Дзвінки псевдоподатківців надходять із номерів мобільних телефонів +38 (068) 766-44-56 та +38 (068) 784-85-21. Не виключено, що такі особи відбувають покарання у місцях позбавлення волі. 

Також злочинці можуть використовувати інші номери телефонів, розрахункові рахунки різних банківських установ та представлятися керівництвом або іншими посадовими особами фіскальної служби області.

Шановні бізнесмени!

Працюйте у правовому полі, вчасно сплачуйте податки та не довіряйте злочинцям! Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб фіскального відомства області та вимагають чи просять грошові кошти, негайно повідомляйте управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області за телефонами: (0552) 42-76-41, (0552) 42-76-99, (0552) 42-76-92. Ваша безпека — у ваших руках!

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі