На Херсонщині дільничні поліцейські витягли автомобіль, який застряг на розмитій дорозі

12 месяцев назад 0

Житель смт Нововоронцовка на автомобілі «ВАЗ-2106» поїхав на своє поле перевірити посів озимої пшениці. Між Нововоронцовкою та селом Трудолюбівка автомобіль забуксував на польовій дорозі у розмитому ґрунті. Водій не міг вибратися з пастки самостійно. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

В цей час дільничні офіцери поліції на службовому автомобілі направлялися у Трудолюбівку для проведення профілактичної роботи з жителями села щодо убезпечення від шахрайств. Побачивши водія, поліцейські зупинилися і запропонували допомогу. Чоловік радо погодився і пояснив, що майже 40 хвилин намагався самостійно витягти автівку, але не вийшло. Він був без засобів зв’язку і не міг попросити по допомогу інших водіїв, адже це польова дорога і в цю пору року по ній зрідка їздять автомобілі. Дільничні взяли «ВАЗ-2106» на буксир та витягнули його з грязі та тверду поверхню дороги.

Після успішної операції з порятунку поліцейські знову вирушили на службу, а вдячний водій повернувся до своїх щоденних справ.