На Херсонщині до покупців не потрапили 23 тисячі літрів пального сумнівної якості

2 года назад 0

А завадили розповсюдженню невідомого походження та сумнівної якості паливно-мастильних матеріалів працівники оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

Так, у рамках проведення операції «Акциз-2017», оперативники встановили осіб, які упродовж 2017 року на автозаправній станції, розташованій на території Херсонської області, займалися продажем ПММ (скрапленого газу, бензину та дизельного пального) без будь-яких дозвільних документів.

За результатами проведених заходів працівники податкової міліції вилучили з незаконного обігу 23,2 тис. літрів ПММ, орієнтовною вартістю 563 тис. грн., а разом з обладнанням загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей склала понад 1,7 млн. гривень.

Досудове розслідування кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів») , проводить слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області