На Херсонщині газифіковано ще одне село

1 год назад 0

31 травня у селі  Первомайське Білокриницької селищної ради (Великоолександрівський район) урочисто підключили довгоочікуваний природний газ до 22 осель. Роботи по будівництву підвідного газопроводу до чотирьох  населених пунктів Білокриницької селищної ради протяжністю 13,1 км розпочалися ще у 2011 році за рахунок коштів «Нафтогаз України» (використано 3 945,0 тис. грн). Решту коштів (3138,6 тис. грн.) виділив Державний фонд регіонального розвитку у співфінансуванні з Великоолександрівською РДА та Білокриницькою селищною радою. Таким чином перший блакитний вогник природного газу було запалено у 2016 році у селі Кар’єрне.

У 2017 році до переліку газифікованих населених пунктів приєдналося селище Біла Криниця. У кожному населеному пункті створені кооперативи по газифікації та відпрацьовані  питання щодо отримання кредитних коштів по програмі «Власний дім». А сьогодні газифікували ще село Первомайське.

Проектно-кошторисна документація по підвідному газопроводу до населених пунктів Білокриницької селищної ради складає 7083,6 тис. грн.

Херсонська ОДА