На Херсонщині мають з’явитися 2,5 тисячі робочих місць

11 месяцев назад 0

7 листопада голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зустрівся з потенційними інвесторами, представниками компанії Delphi, та заступником генерального директора з розвитку ДК «Укроборонпром» Артуром Херувімовим. Головні питання, які обговорювалися на зустрічі: інвестиційний клімат Херсона, основні напрями промисловості, зайнятість населення, можливість залучення робітничого, інженерного та управлінського персоналу до роботи у спільному проекті. 

Адже проект, який хочуть реалізувати на Херсонщині, передбачає виготовлення на виробничих потужностях українського підприємства електрокабельної продукції з давальницької сировини для європейського ринку із залученням інвестицій компанії Delphi для організації виробництва. 

Проект реалізовуватиметься поетапно. Спочатку передбачається залучити 500 працівників, планова чисельність робітників на складальній ділянці – 2000 осіб.

Наразі іноземний інвестор вивчає запропоновані Концерном наявні виробничі потужності, логістичне розташування заводів, кадровий потенціал міст і областей та інші істотні умови, що можуть позначитись на інвестиційній привабливості, з метою визначення підприємства, на базі якого буде втілено новий спільний проект.  

На Херсонщині таким об’єктом може стати херсонський «Судмаш».

Херсонська ОДА