На Херсонщині поліцейські проводять заходи по виявленню фактів незаконної порубки та продажу хвойних дерев

2 года назад 0

На Херсонщині в період з грудня 2017 року по січень 2018 року поліцейські проводять відпрацювання області для забезпечення охорони хвойних насаджень у передноворічний період, попередження випадків незаконних порубок лісових хвойних культур, виявлення місць продажу ялинок без відповідних документів та спеціальних бирок.

Під час профілактичних заходів поліція облас ті взаємодіє з представниками лісового та мисливського господарства, органами державної влади, місцевого самоврядування та іншими правоохоронними органами. Правоохоронці проводять спільні рейди з метою виявлення осіб, які здійснюють незаконні порубки хвойних дерев та документують факти реалізації ялинок у невстановлених місцях або без відповідних бирок.

З початку профілактичних заходів поліцейські разом з представниками лісомисливського господарства вилучили 545 ялинок. На правопорушників було складено 67 адміністративних протоколів за торгівлю у невстановлених місцях або з порушенням правил торгівлі та 12 протоколів – за реалізацію ялинок без спеціальних бирок. Відкрито 5 кримінальних проваджень за ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу».

Крім цього, сьогодні в обласному центрі поліцейські провели рейди, під час яких виявили 7 фактів торгівлі ялинками у невстановлених місцях або без дозвільних документів, на частині дерев були відсутні бирки. На продавців були складені адміністративні протоколи.

Робота у цьому напрямку триває. Правоохоронці і надалі будуть проводити профілактичні рейди та притягувати порушників законодавства до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Херсонської області