На КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» відбудуться рейди

2 года назад 0

Таке рішення сьогодні прийняли під час робочої наради щодо нелегальних перевезень, які здійснюються на окуповану територію Криму. Під головуванням заступника голови ОДА Олександра Адамчика та за участі представників Нацполіції, фіскальної служби, Укртрансбепзпеки, СБУ та прикордонників було обговорено питання припинення нелегальних перевезень та відпрацьовано план заходів для роботи. Як зазначив Ігор Пастух, керівник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки,  нещодавно вже відбулись рейди на двох КПВВ «Чонгар» і «Каланчак», де було виявлено громадян без відповідних документів та ліцензій на пасажирські перевезення.

Але через складність довести причетність перевізників до порушень у суді, такі питання на користь Уктрансбезпеки вирішуються лише у 3% випадках. Штраф для працівників без ліцензії складає 17 тис грн.

За результатами наради буде створена робоча група до якої ввійдуть представники ОДА, СБУ, Національної поліції, Державної служби України з безпеки на транспорті  та інші для проведення рейдів на території КПВВ «Чонгар» і «Каланчак».

Херсонська ОДА