Незмінним головою «Херсонської обласної федерації футболу» залишився Андрій Гордєєв

2 года назад 0

15 грудня в Херсонській обласній державній адміністрації відбулася позачергова конференція Херсонської обласної федерації футболу, в якій взяв участь голова Херсонської облдержадміністрації, за сумісництвом і голова ХОФФУ Андрій Гордєєв, а також футбольний актив області.

Під час заходу розглядалося питання завершення процесу реорганізації громадської організації «Херсонська обласна федерація футболу» в громадську спілку, визначалися цілі й статут, а також обиралися члени виконавчого комітету та інші керівні органи ХОФФУ. Присутні одноголосно підтримали кожне питання порядку денного, повідомляє прес-служба ОДА.

Єдність вони проявили і під час обрання голови новоствореної громадської спілки. Ним став Андрій Гордєєв, який подякував усій футбольній спільноті за проявлену до нього довіру і поділився планами щодо популяризації цього виду спорту:

«Наша мета – зробити футбол максимально доступним для всіх дітей. Для цього ми розбудовуємо футбольну інфраструктуру Херсонської області. За 2017 рік побудовано 13 спортивних майданчиків, наступного – планується близько 20».