Поліцейські Херсонщини розшукали двох 15-річних мандрівників на залізничній станції у Дніпропетровській області

1 год назад 0

Вчора приблизно о 09:00 у Високопільське відділення поліції звернулася жителька району. Вона повідомила, що її 15-річний син разом з другом уже добу не з’являються дома, на телефонні дзвінки не відповідають. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Працівники поліції опитали друзів та однокласників хлопців, продавців магазинів та касирів на залізничній станції. Її працівники розповіли, що напередодні ввечері двоє хлопців хотіли купити квиток на потяг до міста Апостолове Дніпропетровської області, але у них не вистачило грошей. Після отримання цієї інформації поліцейські негайно виїхали у Апостолове.

"Хлопців ми знайшли приблизно о 12:00 на залізничній станції, вони там гуляли. З підлітками все добре, ми повернули їх батькам", — повідомив начальник Високопільського відділення поліції Юрій Козлов

Хлопці розповіли поліцейським, що давно хотіли поїхати в інше місто погуляти, побачити щось нове. У них вистачило грошей, щоб купити квитки на дизель-потяг і доїхати до міста Апостолове. Там вони всю ніч провели на станції, а вранці обдумували подальший маршрут подорожі, коли за ними приїхали працівники поліції. Батьки підлітків будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежний догляд за дітьми.