Поліцейські провели день «Правозахисника» для учасників гри «Джура – 2018»

1 год назад 0

Працівники обласного главку поліції провели навчально-тренувальний вишкіл «Правозахисник» під час Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – 2018: Південний Форпост». Метою гри є національно-патріотичне та духовне виховання молоді на ідеях козацьких традицій, а також активна громадська позиція дітей та здоровий спосіб життя. Поліцейські для всіх учасників Гри «Джура-2018» продемонстрували виставку сучасного озброєння та екіпіровку різних підрозділів поліції, які використовуються під час проведення спецоперацій. Хлопці та дівчата змогли приміряти бронежилети, шоломи та посидіти у поліцейському автомобілі.

Показові виступи спецпідрозділу «КОРД» викликали багато емоцій у дітей. Бійці продемонстрували прийоми затримання озброєного злочинця та звільнення заручників з використанням зброї та спецзасобів.

Ювенальні поліцейські обласного главку поліції розповіли дітям про їх права та обов’язки, провели профілактичну бесіду по недопущенню вживання алкоголю, наркотиків, тютюну та яку небезпеку для здоров’я та життя несуть у собі шкідливі звички. Також діти дізналися, як необхідно діяти, якщо вони загубилися, якщо відносно них були вчиненні неправомірні дії, як звернутися до поліцейського та у яких випадках працівники поліції можуть застосовувати спеціальні засоби та зброю.

Відділ комунікації поліції Херсонської області