Рятувальники відпрацювали гасіння пожежі на території філії Укртелекому

2 года назад 0

27 березня на території Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» на вул. Дружби, 4 відбулися тренувальні тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожеж на об’єктах інформаційних технологій, електронних телекомунікацій». Про це повідомляє ГУ ДСНС у Херсонській області.

За тактичним задумом внаслідок короткого замкнення в обладнанні апаратного залу виникло загорання. За отриманим сигналом до місця пожежі прибувають перші пожежно-рятувальні підрозділи м. Херсона. На момент прибуття з вікон і дверей другого поверху будівлі йде дим на площі 30,17 кв. м., горить апаратура в приміщені апаратного залу на другому поверсі. До місця пожежі ще прибувають підрозділи Херсонського гарнізону, співробітники Оперативно-координаційного центру та відділу реагування на надзвичайні ситуації. Проводиться пожежа локалізована на площі 30,17 кв. м. Рятувальники приступають до пожежогасіння та евакуації персоналу. Згодом навчальна пожежа локалізована та ліквідована.

Загалом основна мета навчань щодо тренування особового складу чергових караулів підрозділів Херсонського міського гарнізону чітким і злагодженим діям при проведенні оперативного розгортання, гасінні пожежі та евакуації людей і матеріальних цінностей на об’єкті інформаційних технологій, електронних телекомунікацій досягнута.