У ХДУ тепер є своя зірка

2 года назад 0

В обласному муздрамтеатрі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня утворення Херсонського державного університету.

З вітальним словом до викладацького колективу та студенства звернувся голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв:

"Дякую колективу університету за самовіддану працю, глибоке розуміння важливості підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів, спроможних плідно працювати на благо нашої Батьківщини.Бажаю всім вам миру, міцного здоров’я, щасливої долі, довгих і плідних літ життя, творчої наснаги та успіхів у нелегкій, але надзвичайно потрібній праці".

На захід очільник області прийшов з подарунком, і дуже оригінальним -дипломом, який засвідчує, що на честь найстарішого закладу Таврійського краю названо зірку у сузір'ї Скорпіон. Зірку зареєстровано в Українському астрономічному каталозі УКРАСТРО, який підтримує й у якому реєструє та зберігає буквені назви зірок і незоряних космічних об'єктів українська громадська організація Астрономічний союз.

"Ставте собі за мету найвищі цілі, найвищі зірки, і ви обов'язково їх будете досягати. Удачі вам і успіхів! Нехай береже вас ваша зірка!" — підсумував Андрій Гордєєв.

Прес-служба Херсонської ОДА