У Херсоні нагородили працівників Державної виконавчої служби

3 года назад 0

Сьогодні з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби, який традиційно відзначається 17 грудня, відбулись урочисті збори, організовані керівництвом Головного територіального управління юстиції.

Захід розпочався із урочистого привітання начальника Головного територіального органу юстиції Костянтина Хутковського, який привітав працівників виконавчої служби з професійним святом, повідомляється на сайті Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Під час заходу виступила Лариса Довгошея, головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби, яка вразила всіх своїми авторськими поетичними творами, присвяченими діяльності державного виконавця.

Своїх колег привітав також і Олександр Бєлий, виконуючий обов’язки начальника Управління державної виконавчої служби, який побажав їм професійного таланту,прекрасної інтуїції,терпіння, витривалості, ефективності у роботі та нових звершень у виконанні посадових обов’язків.

За плідну працю, високий професіоналізм, великі досягнення у службовій діяльності та старанне виконання своїх обов’язків, кращі працівники Державної виконавчої служби у м. Херсоні були нагороджені подяками від імені Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та від імені Херсонського міського голови