У Херсоні поліцейські підвищують свої знання з дотримання прав людини

2 года назад 0

У Херсоні протягом чотирьох днів проходить семінар-тренінг для працівників ізоляторів тимчасового тримання поліції Херсонщини. Захід відбувається за підтримки керівництва Національної поліції України та міжнародного фонду «Відродження».

Під час відкриття заходу заступник начальника обласного главку поліції Олександр Прокудін нагадав присутнім поліцейським, що в дер жаві відбувається реформування системи Міністерства внутрішніх справ та правоохоронних органів. Одним із пріоритетних напрямків під час реформування Національної поліції України є забезпечення належної реалізації прав затриманих та заарештованих осіб. Для досягнення цієї мети наразі проводиться впровадження системи електронного обліку всіх дій із особами, утримуваними в ізоляторах тимчасового тримання «Custody Records».

Семінар-тренінг проводять спеціалісти Управління забезпечення прав людини Національної поліції України та фахові тренери від міжнародного фонду «Відродження», організацій «Експертний центр з прав людини» і «Українська Фундація Правової Допомоги».

Відділ комунікації поліції Херсонської області