У херсонських спортсменів з’явилася надія

12 месяцев назад 0

Співробітники комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» у соцмережах шукають підтримки проекту рішення про виділення коштів на поліпшення матеріально — технічної бази спортивної зали загально-фізичної підготовки (тренажерної зали), в якій відбувається учбово-тренувальний процес.

“2018 рік є другим роком в чотирьохрічному олімпійському циклі, у 2019 році розпочнеться боротьба серед найкращих спортсменів планети за олімпійські ліцензії. В умовах загального всесвітнього розвитку технологій, і в спортивній сфері також, важко досягати високих спортивних результатів за відсутності гідної матеріально-технічної бази. За сорок років існування комунального закладу жодного разу спортивна зала ЗФП не оновлювалась”, — запевняють представники комунального закладу.

Зазначене питання розглядалося вчора на засіданні постійної комісії Херсонської обласної ради з питань бюджету і фінансів. Було вирішено більш детально розглянути даний проект рішення спільно з Управлінням з питань фізичної культури і спорту ХОДА.

Тепер спортсмени із нетерпінням чекають пленарного засідання сесії обласної ради, що заплановане на 26 липня.