У Херсонській області знімають кіно

1 год назад 0

У пансіонаті «Сокол», що у Стрілковому, перебуває знімальна група з Києва.

Режисер Наріман Алієв вибрав Арабатську стрілку для зйомок свого фільму «Додому». У середині серпня він приїздив сюди для вибору локацій і проведення кастингу акторів. Зараз після 11 знімальних днів у Києві приїхав знімати у Стрілкове, повідомляє Новий день.

«Додому» — це повнометражний дебют Нарімана Алієва. До цього він знімав короткометражки, більшість з них транслювалася на Московському, Берлінському і Одеському кінофестивалях. Прем’єра «Додому» теж має відбутись у наступному році на одному з фестивалів (на якому, режисер поки що не знає), і лише після цього кіно вийде у прокат.

В основі сюжету — історія кримськотатарської родини. Батько і син їдуть до Києва, аби забрати тіло загиблого старшого сина. Після цього везуть його до анексованого Криму, аби поховати на батьківщині.

У головній ролі знімається Ахтем Сеітаблаєв, режисер «Хайтарми», «Кіборгів» і «Чужої молитви». Компанію йому склали Віктор Жданов, який також знімався у «Кіборгах», а ще відомі глядачу Лариса Яценко і Дар’я Баріхашвілі. Ролі отримали і юні генічани.