У який спосіб мешканці Херсонщини подають декларацію про майновий стан і доходи

2 года назад 0

Платник податку може подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік (далі – податкова декларація) за власним вибором одним із таких трьох способів, а саме:

— особисто або уповноваженою на це особою;

— надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

— засобами електронного зв’язку в електронній формі, скориставшись електронним сервісом ДФС «Електронний кабінет» за посиланням http://cabinet.sfs.gov.ua, з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Для подання податкових декларацій в електронній формі платнику податків необхідно:

— отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України (докладна інформація розміщена на сайті АЦСК ДФС за посиланням: http://acskidd.gov.ua/), авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Херсонці мають змогу звернутися для отримання індивідуальної консультації до Центрів обслуговування платників ДФС області за місцем реєстрації щодо заповнення річної податкової декларації та безоплатно отримати бланки податкової декларації.

Необхідно пам’ятати, що:

— у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації;

— у разі подання податкової декларації в електронній формі, її необхідно надіслати не пізніше закінчення останньої години того дня, коли закінчується граничний строк.

Податкова декларація за 2017 рік подається громадянами до 02.05.2018, а громадянами, які мають право на податкову знижку, — по 31.12.2018 включно.

З новою формою Декларації та Інструкцією щодо її заповнення можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області офіційного веб-порталу ДФС у спеціальному банері “Деклараційна кампанія- 2018” за електронним посиланням: http://kherson.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan/.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області