У патрульної поліції Херсонської області новий керівник

1 год назад 0

14 травня у Херсоні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький представивнового начальника управління патрульної поліції Херсонської області. Білошицький зазначив, що Костянтин Дронгаль служить у поліції від самого початку роботи патрульної поліції України. «Він проявив себе як справжній професіонал. Це надійний та чесний працівник. Зі впевненістю можу сказати, що колектив патрульної поліції Херсонської області – у надійних руках», – зазначив Олексій Білошицький.

Т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олексій Манжиєвський висловив упевненість, що співпраця з новопризначеним керівником буде плідною, а жителі Херсона зможуть гідно оцінити її результати.

Новопризначений керівник Управління патрульної поліції Херсонської області Костянтин Дронгаль запевнив, що весь набутий професійний досвід спрямує на досягнення поставлених завдань. І найголовніше – на забезпечення правопорядку, забезпечення безпеки людей та підвищення рівня довіри населення до поліції.

«Як керівник, зроблю все можливе, щоб виправдати довіру особового складу, керівництва та громадян», – наголосив Костянтин Дронгаль.

Патрульна поліція України