З наступного року Чаплинська телерадіовежа мовитиме на Крим

2 года назад 0

16 грудня голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський та в. о. генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Олександр Богданов здійснили огляд Чаплинської телерадіовежі, початок відновлення якої заплановано на найближчий час.

Таким чином вони підтвердили свої наміри про відновлення українського телерадіомовлення на прикордонних територіях, зокрема на Херсонщині. Про це було оголошено на брифінгу для представників ЗМІ, що відбувся в Херсонській облдержадміністрації 15 грудня.

Телерадіовежу в Чаплинському районі керівництво Херсонської області добудовуватиме спільними зусиллями з Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення. За словами в.о. обов’язки гендиректора Концерну РРТ Олександра Богданова, вежу планується підняти з 93 до 133 метрів. Усі відповідні юридичні процедури здійснено, визначено підрядника. Сигнал з Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим.

Херсонська Обласна Державна Адміністрація