З початку року поліцейські Херсонщини розшукали 140 дітей

1 год назад 0

Упродовж доби працівники поліції розшукали 128 неповнолітніх, які втекли з дому. Лише за останні кілька днів ювенальні поліцейські знайшли п’ятьох підлітків-сиріт, які втекли з лікарні та центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Двох рідних братів (13-ти і 14-ти років), які проходили лікування в Херсоні, поліцейські розшукали за 2 години. Хлопці втекли з лікарні та мали намір поїхати в гості до родичів в Олешківський район. Братів виявили на залізничному вокзалі, де вони шукали транспорт для подорожі до родичів, хоча навіть не знали точної адреси. Дітей повернули у медзаклад для проходження необхідного курсу лікування.

Трьох неповнолітніх віком від 14 до 17 років, які втекли з центру соціально-психологічної реабілітації дітей, поліцейські знайшли упродовж двох діб. Хлопців працівники поліції знайшли у районі Східний, де підлітки гуляли в компанії однолітків. Дівчину розшукали в парку, де вона проводила час з друзями. Усіх трьох повернули в центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Як зазначає начальник відділу ювенальної превенції Ярослав Шанько, у пошуках дітей їм надають суттєву допомогу працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон», роти поліції особливого призначення ГУНП, Херсонського відділу поліції та, звичайно ж, небайдужі громадяни.