Заступник голови Херсонської ОДА перевірив стан ремонту дороги М-14

12 месяцев назад 0

Понад тридцять років автодорога міжнародного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ капітально не ремонтувалася, а здійснювався лише ямковий ремонт. Як наразі тривають ремонтні роботи, які темпи його виконання та чи якісно працюють підрядники перевірив особисто, 25 червня, заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик. Компанія, яка проводить роботи констатувала той факт, що товщина асфальту, що був покладений ще у 1986 році місцями не перевищував 5 см. Фактично дорога існувала лише тому що була збудована на піску, що став  дренажем, якщо дорога була побудована, скажімо на глиняній основі,  її вже давно не було.

Наразі ми маємо 37 сантиметровий «пиріг» з переробленого на ресайтлері старого дорожнього покриття, 10 сантиметрів нового асфальту та 5  фінішного ЩМА.

За словами Олександра Адамчика роботи на цій ділянці дороги є продовженням реконструкції траси М14 розпочатої в 2016 році у напрямку Каховського району.

«На теперішній час ми маємо 12,6 кілометрів дороги зробленої в 2016-му, в поточному році планується прокласти ще 15 кілометрів. Тож загалом буде відремонтовано 27,6 кілометрів траси. Також виготовлено проектно-кошторисну документацію ще на 20 кілометрів, які ми можемо відремонтувати вже у цьому році, але за умови додаткового фінансування з Укравтодору», – наголосив Олександр Адамчик.

Термін здачі в експлуатацію нової дороги вже у  вересні цього року , проте  отримати позитивні враження від поїздки  можна вже зараз.