Каплін оприлюднив документ НАБУ про незаконне збагачення Ляшка

2 года назад 0

Детективи виявили недостовірні дані в деклараціях головного "радикала" за 2015 і 2016 роки.

Член парламентської фракції "Блоку Петра Порошенко" і лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін заявив, що Національне антикорупційне бюро виявило факти незаконного збагачення голови Радикальної партії Олега Ляшка і зареєструвало відповідне кримінальне провадження.

В якості доказу вын оприлюднив на своїй сторінці у Facebook фотокопії листа НАБУ, адресованого Національному агентству з питань запобігання корупції.

"Співробітники Бюро вивчили декларації "радикала" за 2015 і 2016 роки і знайшли безліч порушень, починаючи від строків подання до невідповідностей і недостовірних фактів. У 2015-му Ляшко задекларував, що припинив право власності на три об'єкти нерухомості, при цьому ніяких угод не здійснив. Далі вказав 87 000 гривень на утримання нежитлових приміщень, які в попередній декларації не було. Також без жодного документального підтвердження і відображення в розділі про угоди у Ляшка з'явилися дані про оренду будинку та землі в Козині. Взагалі цікаві речі сталися з земельними ділянками в Княжичах: з 210 кв. м в 2015-му вони в 2016 розрослися до 2100 квадратних метрів. Загадково зник з декларації гараж в Прилуках і "Мерседес". Даних ні про продаж, ні про інших операцій з ними немає. Плюс, в одній декларації немає орендованого Ляшком "Кадилака", який при цьому з'являється у звіті партії", — переповів депутат зміст документа.

Нагадаємо, 25 квітня голову парламентської фракції "Радикальної партії" Олега Ляшка протягом чотирьох годин допитували в НАБУ як свідка в рамках кримінального провадження про його можливе незаконне збагачення.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що за минулий рік лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко і його фактична дружина Росіта Сайранен придбали нерухомість приблизно на 20 млн грн, офіційно не маючи в своєму розпорядженні будь-якого бізнесу. Лідер РПЛ може бути причетний до тендерних махінацій при закупівлі за державні кошти пожежної техніки.