Перша леді відкрила ресурсну кімнату у Новокаховській школі

9 месяцев назад 0

Під час робочої поїздки на Херсонщину Перша леді України Марина Порошенко завітала до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради.  

На базі цього закладу сьогодні, 19 березня, відбулося урочисте відкриття ресурсної кімнати  — окремого спеціально облаштованого класу для дітей з особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. Тут дитина отримуватиме корекційні послуги, які дадуть їй можливість у майбутньому відчувати себе більш адаптованою до самостійного дорослого життя.

 

Згідно з проектом, кімната містить: навчальну,  соціально-побутову,  ігрову  та зону відпочинку.

В кімнаті також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок, а також корекційні та наочні засоби для проведення розвивальних занять. Меблі в ній модульні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах.

 

Крім того, приміщення оснащене інтерактивною дошкою, комп’ютерним обладнанням та принтером для роботи з додатковим навчальним матеріалом.

Довідково: в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради навчається 738 здобувачів освіти, з них 6 – діти з особливими освітніми потребами, 6 — мають інвалідність. 2 дітей перебувають на індивідуальному навчанні за станом здоров’я.

 

Управління інформаційної політики ХОДА