Повідомили, скільки коштуватиме газ для населення

2 года назад 0

Кабмін продовжив спецзобов'язання Нафтогазу на продаж газу населенню. Крім цього, тариф залишив незмінним до червня 2018 року.

На засіданні 28 березня Кабмін продовжив дію постанови "Про затвердження Положення про покладання спеціальних зобов'язань на суб'єктів ринку газу" до 1 червня 2018 року, пише "Економічна правда".

Водночас переговори з МВФ щодо встановлення ціни газу на рівні імпортного паритету тривають. Є необхідність продовжити дію спецзобов'язань.

Підвищення цін на газ вимагає постанова Кабміну від 22 березня 2017 року. За нею вартість газу розраховується на базі середньої ціни імпортного газу за певний період.

Уряд мав би опублікувати такий показник ще 1 липня 2017 року. Але 26 вересня минулого року Кабмін відклав дату публікації на невизначений термін.

Відтермінувати оприлюднення ціни вирішили до узгодження механізму її визначення з МВФ та Європейським енергетичним співтовариством. До публікації рішення вартість газу залишиться на поточному рівні. Це 4,942 тис. грн за тисячу кубометрів без ПДВ.