Стали відомі суми, які витрачаються на утримання органів влади

1 год назад 0

Скільки отримують Генпрокуратура, МВС та народні депутати?

Генпрокуратура України щомісяця перераховує понад 40 мільйонів гривень на зарплати працівникам. На Єдиному веб-порталі використання публічних коштів є інформація про відповідні трансакції — нарахування зарплат. Зокрема, у червні двома траншами було перераховано працівникам майже 42,45 мільйона гривень зарплати. У травні ж — 40,10 мільйона гривень, повідомляє Експрес-ua.

Тим часом Державне управління справами (ДУС) у червні виплатило працівникам 10,42 мільйона гривень, а у травні — 10,99 мільйона.

Управління справами Верховної Ради України перерахувало на картки нардепів у червні майже 6 мільйонів гривень і ще 1,81 мільйона — помічникам-консультантам народних депутатів. У травні ж — 5,44 мільйона гривень зарплати нардепам і 1,68 мільйона — помічникам-консультантам.

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України нарахував у червні працівникам зарплати на суму 6,72 мільйона гривень, а у травні — 4,5 мільйона.

А от у МВС України в червні виплатили працівникам 10,35 мільйона гривень зарплати та ще 2,19 мільйона гривень у вигляді матеріальної допомоги та відпускних. У травні ж — 11,43 мільйона гривень зарплати й 1,71 мільйона гривень відпускних та матеріальної допомоги.