Оливкова олія: чому ж її варто придбати

2 года назад 0

В той час, коли ми маємо змогу обходитись без дорогих ліків — ми цього не робимо. Оливкова олія не панацея від усіх хвороб але її вживання змусить вас забути про багацько недугів, пише "Країна здоров'я".

Оливкова олія насичена корисними мононенасиченими жирами, які зменшують рівень холестерину в організмі а також при постійному вживанні заважає створенню тромбів в судинах. Оливки також позитивно впливають на кісткову тканину. Хочеться підкреслити те, що кальцій в оливках підтримує і зміцнює кісткову тканину, яка має відношення до створення суглобів.

Шкіра .

Мало хто знає, що оливкову олію вже у давнину втирали в шкіру, щоб додати їй неповторну м'якість і шовковистість. Необхідно підкреслити те, що новітніми дослідженнями підтверджено, що використання оливкового масла і просто оливок захищає шкіру до того ж від шкідливого впливу сонячних променів.

Рак грудей.

Необхідно відзначити, що додавання оливкового масла в їжу на постійній основі приблизно на 45% скорочує ризик формування злоякісної пухлини грудей. Всі знають те, що це аргументували багаторічні експерименти, а оливкові екстракти з успіхом використовуються в боротьбі з раковими утвореннями.

Чоловіча сила .

Оливки здатні збільшувати чоловічу потенцію і виліковувати душевні хвороби. Ще наші предки оливковій олії зараховували найбільш чудотворні властивості, крім того, оливки сприяють зачаттю.

Кістки.

Оливки корисні для кісткової системи. Це факт, що оливки, через високий вміст вітамінів А, Д, Е і К, є виключно важливим і корисним продуктом, який регулює фіксацію кісткової системи, що перешкоджає втраті кальцію, а також формує і зміцнює кісткову тканину як дорослих, так і дітей .

Тиск.

Оливкова олія знижує тиск. Зверніть увагу на закономірність, що практично весь спектр засобів, які допомагають при зниженні тиску, зроблені на основі корисних листочків дерева оливи.