Пацієнти зможуть самі обирати педіатра — МОЗ

3 года назад 0

Кожен пацієнт поліклініки…

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк в інтерв'ю Українській правді про впровадження реформи системи охорони здоров'я.

"Якщо є лікар, який доглядає вас або членів вашої родини, вас влаштовує, ви до нього звикли – просто підпишіть з ним угоду, і організація, у якій він працює, буде отримувати кошти за вашу підтримку. Якщо він вас не влаштовує – запитайте друзів та родичів, чи є в них лікар, якому вони довіряють", – сказав заступник міністра.

Побачити імена усіх лікарів, які працюють у тій чи іншій місцевості можна у відкритій електронній базі з мапою. Угода діє безстроково. Переривається лише в тому випадку, якщо людина вирішує перервати співпрацю та перейти до іншого спеціаліста. Якщо ж людина буде перебувати далеко від дому, зможе звернутися до найближчого чергового центру первинної допомоги.

Додаткові умови планують створити для того, щоб пацієнт міг поскаржитись, якщо лікар вимагає від нього гроші за послуги. Хворий зможе у такому випадку телефонувати на гарячу лінію та припиняти співпрацю.