Продукти з найбільшою кількістю вітамінів

12 месяцев назад 0

Вітаміни та корисні речовини є мало в кожному продукті. Та назвали рекордсменів, які потрібно включити в щоденний раціон кожної людини.

Саме про них пише MEDOBOZ.

Горіхи і насіння  багаті клітковиною і корисними жирами. Вони знижують ризик серцевих захворювань і сприяють зниженню ваги.

Темно-зелені листові овочі  багаті клітковиною і поживними речовинами, які запобігають хронічним захворюванням шлунково-кишкового тракту.

Ягоди  повні поживних речовин і антиоксидантів, які допомагають поліпшити травлення.

Зелений чай  багатий антиоксидантами, які допомагають для профілактики раку.

Яйця  багаті високоякісним білком і антиоксидантами. Регулярне їх вживання не підвищує ризик серцевих захворювань або діабету, як свідчать популярні міфи.

Бобов і багаті багатьма вітамінами, білками і клітковиною. Вони можуть запобігти хронічним захворюванням і підтримати втрату ваги.

Часник  багатий поживними речовинами, які підтримують імунну системи і знижують ризик серцевих захворювань та деяких видів раку.

Оливкова олія  корисна для зниження серцевих захворювань, діабету і інших запальних станів.

Імбир  корисний для запобігання деяких хронічних захворювань, позбавляє від нудоти і болю.

Авокадо  — це багаті поживними речовинами фрукти з високим вмістом клітковини, які сприяють зменшенню запалень і полегшенню хронічних захворювань.

Солодка картопля  багата на каротиноїди, що мають сильні антиоксидантні властивості. Корисна для контролю цукру в крові.

Гриби  повні поживних речовин і можуть знизити ризик деяких захворювань, зокрема, шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

Морські водорості  — це група поживних морських овочів, які відіграють важливу роль у захисті від безлічі хронічних захворювань, зокрема, пов'язаних з роботою ендокринної системи.