«Кристал»: надія на реанімацію

1 год назад 0

Футбольна громадськість уважно…

Та ані з мерії, ані з клубу позитивних звісток немає. Колишній начальник міського спорткомітету Юрій Климентенко, який опікувався командою торік, і зараз робить все, аби «Кристал» не знявся. Юрій Климентенко не надіслав листа до ПФЛ про припинення участі команди у чемпіонаті. У той час він спробував перенести перший матч між «Кристалом» та одеською «Жемчужиною». Це доопомогло б виграти час для рішучих дій щодо участі команди у чемпіонаті. Та й у міськраді Херсона ніби теж були згодні з цим, однак поки врятувати професійну команду ніяк не вдається.

Ми вже повідомляла, що депутати міськради підтримали створення комунального футбольного клубу й навіть проголосували за виділення 1,9 мільйона гривень на його розвиток. Однак новому клубові доведеться починати все з нуля. Бо в другу лігу можна потрапити, пройшовши шлях від учасника чемпіонату області до учасника чемпіонату країни серед аматорів. І лише тоді потрапити до другої ліги. Це – ідеальний сценарій, який все одно потребує принаймні півтора року. І, звісно, професіональних кроків.

Зараз ще є маленький шанс врятувати «Кристал», дати йому можливість продовжувати виступи в другій лізі без жодних пауз і «обнулювань». Однак до ПФЛ, яка пішла назустріч «Кристалу», перенісши стартовий матч, і тепер вимагає від клубу ясності й донині не надійшло з Херсона жодного документу.

Тож так і не зрозуміло, чи відмовляється клуб від участі у чемпіонаті, чи таки в останню мить вскочить на підніжку потяга, що вже відходить.

У ПФЛ втомилися чекати, тож за підписом президента Сергія Макарова надіслали листа клубові та меру міста, в якому просять дати хоча б якусь відповідь. Всі хочуть, щоб клуб продовжив виступи й вижив, але чи є шанси у «Кристалу», ми можемо тільки здогадуватися.

Раніше глава ОДА і за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв у розмовах з вашим кореспондентом не раз зазначав, що міське керівництво не йде з ним на контакт у цьому питані, а його намагання посадити за стіл переговорів усі зацікавлені сторони завершуються невдачею.

Нагадаємо, на 1 квітня заплановано матч 23-го туру другої ліги, в якому має відбутися обласне дербі «Мир» (Горностаївка) – «Кристал» (Херсон), однак клуб із обласного центру, якому надавався час на залагодження проблем і проведення комплектації та заявки команди, не давав звісток про те, чи стане на старт у весняній частині сезону.

І як щойно розповів президент ПФЛ Сергій Макаров нашому кореспонденту, ніяких зрушень на 16 годину четверга (29 березня) у цьому питані . Хоча у професійній футбольній лізі ще не поставили остаточну крапку стосовно долі «Кристалу». Все залежить лише від херсонської влади.

Лист ПФЛ