Російські військові атакували дроном маршрутне таксі у центрі Херсона. ДОПОВНЕНО
5 дней назад 0
Російські військові близько 13:40 9 липня атакували безпілотником маршрутне таксі у центрі Херсона.
Про це повідомили у Херсонській ОВА та Херсонській МВА.
За даними міської військової адміністрації, внаслідок атаки постраждали дві жінки віком 52 та 73 роки. Вони дістали контузії, мінно-вибухові та закриті черепно-мозкові травми, а також уламкові поранення.
Постраждалих доправили до лікарні. Медики надають їм необхідну допомогу.
*ДОПОВНЕНО . За даними Херсонської ОВА, кількість постраждалих внаслідок атаки російського безпілотника на маршрутне таксі у центрі Херсона зросла до восьми.
До лікарні доправили жінок віком 51, 38, 40 та 76 років. У них діагностували контузії, вибухові та закриті черепно-мозкові травми. Дві постраждалі також дістали уламкові поранення.
Також до лікарні доправили 60-річного та 74-річного чоловіків. Попередньо, в обох діагностували контузії, вибухові та закриті черепно-мозкові травми.
- Також 9 липня російські військові атакували дроном зупинку громадського транспорту в центрі Херсона. Внаслідок удару постраждали двоє чоловіків віком 60 та 43 роки. Їх доправили до лікарні з вибуховими травмами, контузіями та уламковими пораненнями.
-
Російській військові атакують дронами цивільних на Херсонщині. Завдають ударів по автобусах, волонтерах, храмах, вантажівках із продуктами. Безпілотники влучають у квартири та гуманітарні штаби.
