У Херсоні внаслідок російського обстрілу зупинки 4 квітня загинула медична сестра інсультного центру Олена Медвєдєва
2 недели назад 0
Стало відомо, що у Корабельному районі Херсона 4 квітня загинула молодша медична сестра палатної міського інсультного центру Олена Медвєдєва. Вона перебувала на зупинці громадського транспорту, яку військові РФ.
Про це повідомили на Facebook-сторінці "Херсонської міської клінічної лікарні ім Є. Є. Карабелеша" .
У цьому закладі Олена Василівна Медвєдєва працювала з 2023 року. Колеги та пацієнти згадують про неї, як про добру, привітну та сумлінну людину.
" Вона відповідально ставилася до виконання своїх обов'язків і приходила на роботу, незважаючи на всі складнощі під час систематичних обстрілів міста. Ця смерть — величезна втрата не лише для сім'ї, а й для всієї громади ", — йдеться у дописі.
Олені Медвєдєвій було 54 роки, повідомили у міській клінічній лікарні.
Що відомо про російські атаки Херсонщини 4 квітня
. Загинула жінка, четверо людей поранені.
. Поранення отримали 10-річна дівчинка та її мама.
. Травмувався 37-річний чоловік, який перебував на подвірʼї.
У Херсоні . Ще одна — поранена. Її доправили до лікарні.
5 квітня , яка напередодні ввечері потрапила під російський обстріл Корабельного району.
Джерело –
