У лікарні померла 22-річна дівчина, яка потрапила під обстріл РФ у Херсоні

1 месяц назад 0

У лікарні померла 22-річна дівчина, яка 16 травня потрапила під обстріл російських військових у середмісті Херсона.

Про це 17 травня повідомив начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько.

Зазначається, що містянку доставили до медичного закладу в тяжкому стані. 

“Лікарі одразу почали боротися за юне життя, але травми виявилися смертельними”, – йдеться в повідомленні.

Протягом минулої доби під ударами армії РФ перебували Херсон, Комишани, Зимівник, Садове, Зеленівка, Придніпровське, Інженерне.

Внаслідок російських атак у Херсонській громаді одна людина загинула, 12 – поранені, серед них – дитина.

Зокрема, пошкоджено приватні та багатоповерхові будинки, автозаправну станцію, службові та цивільні автомобілі.

  • Російські військові 16 травня завдавали ударів по середмістю Херсона. Внаслідок однієї з атак загинув 35-річний чоловік, також є поранені. Він зафіксував зруйновані приміщення, пошкоджені та обвуглені будинки. За повідомленнями місцевої влади, війська РФ атакували Херсон артилерією та дронами.